Wczoraj o godzinie 13:45 strażacy zostali wezwani do zdarzenia na drodze nr 643. W odległości 500 metrów od skrzyżowania z DK 16 doszło do wypadku, w którym śmierć poniosły dwie osoby.

Na prostym odcinku drogi doszło do wypadku samochodu osobowego marki Porsche. Kierowca poruszając się z nadmierną prędkością stracił panowanie nad pojazdem i odbił się od kilku drzew. Samochód po zatrzymaniu się stanął w płomieniach. Części samochodu porozrzucane były w odległości kilkudziesięciu metrów. Kierowca oraz pasażer zginęli na miejscu. Droga była zablokowana. Na miejscu pracowali strażacy, policja, prokurator oraz zespół ratownictwa medycznego.

Komentarze  
+2 # capoditutticapi 2021-09-08 11:19
Tragedia by się stała gdyby ktoś jechał z naprzeciwka... Co trzeba mieć w głowie żeby tyle pędzić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # m 2021-09-09 10:33
Dramat, że w internecie krąży filmik z oględzin i widać, że nagrał to ktoś z służb. przy akcjach raczej powinien być zakaz używania telefonu do nagrań z miejsca wypadku...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Nieładnie 2021-09-28 23:52
Podbijam poprzedni komentarz. Skoro już ktoś ze służb ratunkowych nie może się oprzeć i nagrywa takie rzeczy to niech chociaż to zachowa dla siebie. Osobiście uważam, że szaleńczą jazdą ofiary same sobie winne ale na Boga! Czy gdyby ktoś z waszych bliskich tak zginął to chcielibyście żeby później po sieci krążył filmik ze spalonymi zwłokami waszych bliskich? Chcielibyście zobaczyć kogoś bliskiego w takim stanie? Moim zdaniem osoba nagrywająca ten filmik powinna stracić swoją funkcję a w dzisiejszych czasach nie trudno namierzyć kto to nagrał i puścił w obieg.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz