Mrągowscy policjanci zatrzymali 47–letniego mieszkańca gminy Mikołajki, który podejrzewany jest o zabójstwo. We wtorek (08.11.2022r.) w jednym z mieszkań, miał ugodzić nożem swego brata. Zatrzymany usłyszał już zarzuty zabójstwa i został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

W nocy z poniedziałku na wtorek około godziny 01:00 dyżurny mrągowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego treści wynikało, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Mikołajki znaleziono zakrwawionego mężczyznę. Na miejsce został skierowany patrol oraz pogotowie ratunkowe. Pomimo podjętej reanimacji, będący na miejscu lekarz stwierdził zgon 47-letniego mężczyzny. Prokurator wydał decyzje o przekazaniu ciała celem ustalenia jego przyczyny. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady. Sekcja wykazała, że śmierć 47-letniego mężczyzny była wynikiem działań osób trzecich.

W związku z tym zdarzeniem zatrzymany został 47-letni mieszkaniec gminy Mikołajki. Robert W. usłyszał zarzut zabójstwa. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na wystąpienie z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania, do którego sąd się przychylił.

Zabójstwo zagrożone jest karą dożywotniego pozbawienia wolności.

źródło: (kn/rj)

Komentarze  
0 # ziomek 2022-11-15 13:22
To dobry chłopak był, każdemu dzień dobry mówił
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Mikolajczanka 2022-11-24 23:11
I dołączył do brata...ech
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-3 # Szkoda 2022-11-25 08:16
Ogólnie przez całe życie gość śmieszny nie szkodliwy.Ale po kowidzie lub szczepieniu na to gówno w głowach się przestawia,głównie po szczepieniach ludzie jak snoby z klapkami na oczach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz