W ramach konkursu plastycznego "Świat Przygody - mój wymarzony plac zabaw, twórczej aktywności i sportu" uczniowie Zespołu Oświatowego w Mikołajkach sami zdecydowali jak ma wyglądać teren przy ich szkole. Teraz władze gminy przekażą zwycięskie prace architektom i na ich podstawie przygotowany zostanie projekt modernizacyjny.

 
 
27 prac wpłynęło w konkursie ,,Świat Przygody – mój wymarzony plac zabaw, twórczej aktywności i sportu” organizowanym przez Urząd Miasta i Gminy Mikołajki oraz Szkołę Podstawową w Mikołajakch. Prace zostaną przekazane i na tej podstawie biuro architektoniczne przygotuje koncepcję zagospodarowania terenu znajdującego się przy szkole.
Dzieci i młodzież biorąca udział w konkursie wykazała się ogromną pomysłowością i oryginalnością. Wyłonienie zwycięzców okazało się bardzo trudnym zadaniem. Komisja konkursowa wzięła pod uwagę oryginalne ujęcie tematu, estetykę wykonania oraz zgodność z tematem i oceniła prace w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, klasy IV – VI oraz VII - VIII i przyznała nagrody główne oraz wyróżnienia.
Zwycięzców poznaliśmy podczas uroczystego apelu, w dniu 4 kwietnia w Szkole Podstawowej w Mikołajkach.

Dodaj komentarz