Ponad 40 uczestników wzięło udział w XIII Powiatowym Konkursie Piosenki Zagranicznej, który odbył się w minioną niedzielę w Pieckach. Wśród występujących znalazły się reprezentantki Mikołajek.

Marta Kiśluk oraz Hanna Mikołajczyk wzięły udział w kolejnej edycji konkursy piosenki zagranicznej, który odbył się w Centrum Kultury „Pegaz” w Pieckach. Marta Kiśluk, na co dzień śpiewająca pod okiem Krzysztofa Magnuskiego w CK „Kłobuk”, zaprezentowała utwór If I Ain't Got You, którego autorką jest Alicia Keys. Komisja doceniła występ mikołajczanki i przyznała jej I miejsce w kategorii wiekowej do 16 lat.

-Konkurencja była mocno obsadzona. Do samego końca nie byłem pewien wyników. Cieszymy się ze zwycięstwa, ponieważ świadczy ono o postępie. W ubiegłym roku Marta zajęła na tym konkursie III miejsce – mówi Krzysztof Magnuski.

Równie świetny występ zaliczyła Hanna Mikołajczyk, która swój talent szlifuje pod okiem Sylwii Brzozowskiej. W kategorii wiekowej do lat 12 zajęła I miejsce.

Świetne wieści płyną również od organizatorów Festiwalu Piosenki Agnieszki Osieckiej. 16 czerwca w Rucianem-Nidzie odbędzie się Gala Festiwalu Piosenki Agnieszki Osieckiej. Podczas imprezy wystąpią wykonawcy, którzy zwyciężyli podczas wszystkich pięciu edycji. Marta Kiśluk zwyciężyła na festiwalu w ubiegłym roku.

Dodaj komentarz