Z radością zapraszamy na IX Półmaraton Mikołajkowy, który odbędzie się **3 grudnia 2023 roku** w malowniczym mieście Mikołajki. Ten wyjątkowy bieg jest jednym z głównych punktów programu imprezy środowiskowej "Mikołajki w Mikołajkach".

Biegi dla każdego

W ramach imprezy odbędą się nie tylko biegi dla dorosłych, ale także biegi dziecięce i młodzieżowe, a także Mikołajkowa Dyszka. To doskonała okazja dla całych rodzin, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, cieszyć się sportem i wspólnie świętować.
 

Trasa biegu

Trasa Półmaratonu oraz biegu na 10km będzie przebiegać przez ulice miasta, a następnie malowniczą drogą szutrową z Mikołajek do miejscowości Łuknajno. Tam zostanie wykonany nawrót biegu. To niezapomniane doświadczenie, które pozwoli uczestnikom podziwiać piękno regionu podczas biegu.
 

Dołącz do nas!

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w IX Półmaratonie Mikołajkowym. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym biegaczem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem, to wydarzenie jest dla Ciebie. Do zobaczenia na starcie!
 
Dodaj komentarz