Zbigniew Staniszewski z pilotem Radosławem Korzeniewskim zwyciężyli w kategorii "Gość" 43. Rajd Kormoran. W klasie "okręgowej" na najwyższym miejscu podium stanęli Patryk Dudziński/Mateusz Pawłowski.

"Mamy za sobą drugi w tym roku rajd , szkoda że dopiero drugi. Jesteśmy zadowoleni bo wygraliśmy rajd i utrzymywaliśmy wysokie tempo jazdy. Bardzo dziękuję zespołowi za doskonale przygotowane auto." - napisał na swoim oficjalnym fanpage'u Zbigniew Staniszewski.

W klasyfikacji gości tuż za zwycięska załogą jadącą Fodem Fiestą uplasował się duet Robert Kocik/Sebastian Wach (Ford Fiesta R5). trzecią pozycje wywalczyli Konrad Dudziński/Krzysztof Grzesik (Honda Civic). W klasyfikacji rajdu okręgowego najlepszy czas uzyskali Patryk Dudziński/Mateusz Pawłowski (Opel Astra), następnie Paweł Latos/Bożydar Grzywaczewski (Honda Civic Type R) i Marcin Dziewiątkowski/Tomasz Kraczko (Honda Civic Type R).

Więcej wyników na stronie FB Rajdu.

Rajd odbył się w Mikołajkach. Oficjalne przedstawienie załóg zorganizowano w centrum miasta w sobotę. O oprawę muzyczną zadbały zespoły Kapiszony oraz Traffic Junky.

 

Dodaj komentarz