Dzisiaj o godzinie 17.00 podczas wydarzenia mającego miejsce w Centrum Kultury “Kłobuk” w Mikołajkach spotkamy się z wyróżniającymi się sportowcami.


Zawodnicy różnych dyscyplin zostali zgłoszeni m.in. przez swoje kluby i otrzymają nagrody i wyróżnienia za swój wysiłek.

Relacje live znajdziecie na FB Centrum Kultury "Kłobuk".

Mikołajską tradycją stał się Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Najpopularniejszą Drużynę Gminy Mikołajki. Niestety w zeszłym roku ze względu na wprowadzony stan zagrożenia epidemiologicznego oraz z tym związane ograniczenia imprez sportowych i wydarzeń masowych nie mogliśmy w 2021 r. wybrać najpopularniejszych sportowców. Dlatego w tym roku, nagradzając za sezon sportowy 2020 / 2021 zdecydowano o połączeniu nadanie nagród i wyróżnień sportowych z Dniem Dziecka.W tym roku sportowcy uhonorowani zostaną na dwa sposoby. Po pierwsze, ze względu na brak możliwości rywalizacji sportowej w zeszłym roku, organizatorzy wyróżnią zawodników za ambicje, wytrwałość, pracowitość. Część jednak miała możliwość udziału w zawodach sportowych, a tym samym zdobycia sukcesów czy to na arenie krajowej czy międzynarodowej. Dlatego też zostaną nagrodzeni za szczególne osiągniecia sportowe.

Dodaj komentarz