Na Torze Rajdowym Mikołajki po raz ósmy ruszy „MotoMajówka”.

1 maja (poniedziałek) kierowcy (amatorzy jak i licencjonowani rajdowcy) oraz kibice mocnych moto-wrażeń będą mieli Swoje święto - organizowana jest "MotoMajówka". Jednym z głównych punktów imprezy będą zawody w formule Rallysprint, podczas których kierowcy czterokrotnie zmierzą się z 2,5–kilometrową próbą sportową na bardzo wymagającym torze, znanym z Rajdu Polski – eliminacji WRC. Tegoroczne zawody będą stanowić Rundę Mistrzostw Warmii i Mazur.
Tradycyjnie już „MOTOMAJÓWKA” będzie miała wymiar charytatywny. Po raz kolejny rajdowcy będą pomagać Łukaszowi Nowakowskiemu – mieszkańcowi Mikołajek, który po ciężkim wypadku samochodowym, mimo rehabilitacji w krakowskiej klinice, stale potrzebuje wsparcia w postaci środków na pielęgnację i dalsze leczenie. Do tej dobroczynnej współpracy po raz kolejny zaprosiliśmy specjalistę od szybkiej jazdy po szutrze – znanego kierowcę rajdowego - ZBYSZKA STANISZEWSKIEGO, a On to zaproszenie przyjął!
Popularny „Stanik” nie tylko zaprezentuje swoje umiejętności podczas jazd pokazowych, ale sprawi, że każdy uczestnik „MOTOMAJÓWKI” będzie miał niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w licytacji i spełnienia swojego marzenia – przejażdżki z bardzo szybkim kierowcą rajdowym na prawym fotelu Jego „rajdowego potwora”! Cały przychód z licytacji przekazany zostanie na dalsze leczenie Łukasza.
Tego dnia nie zabraknie innych atrakcji. Pod tzw. młotek pójdą gadżety rajdowe ufundowane przez firmy Gadzetyrajdowe.pl , Topracingshop.pl oraz TB Rally. Do akcji włączyły się również znane mikołajskie hotele - Hotel Mikołajki***** na Ptasiej Wyspie oraz Hotel Gołębiewski, restauracje - „Spiżarnia” i „Kuchnie Świata” oraz „180s – Przystań Rezydentów”, które przekazały na licytację dla Łukasza vouchery na swoje usługi – pobyty weekendowe, zaproszenia na kolacje, rodzinny rejs jachtem. Wsparcie akcji zadeklarowała również lokalna lecznica dla zwierząt „Wszystko dla Zwierząt” Pana Janusza Kapryan przekazując na licytację dla Łukasza voucher do wykorzystania w lecznicy na potrzeby swoich pupili.
Całość programu imprezy uzupełni szereg atrakcji przygotowanych z pomocą naszych Partnerów. Dzięki firmie M-RACE będzie można przymierzyć się do fotela legendy rajdowych tras – SUBARU IMPREZY. Firma QUADY-MRAGOWO.PL przygotuje tor do jazdy Segway – em oraz strzelnicę paintballową. Podczas naszego wydarzenia nie zabraknie również zabytkowych perełek motoryzacji.

Chcąc rozszerzyć akcję pomocy dla Łukasza, dzień wcześniej (niedziela 30 kwietnia od godziny 15.00) na Torze Rajdowym w Mikołajkach odbędzie się trening, podczas którego będzie można odbyć przejażdżkę samochodem rajdowym z trenującym zawodnikiem na prawym fotelu pilota, z której dochód również powędruje do potrzebującego Łukasza.

 

MOTOMAJÓWKA 2017 - „RAJDÓWKAMI BUDZIMY ŁUKASZA!”
30 kwietnia – 1 maja 2017
Tor Rajdowy Mikołajki
30 kwietnia 2017 (NIEDZIELA)
15.00 – 17.00 TRENING RAJDOWY DLA ŁUKASZA – przejażdżki na prawym fotelu samochodami rajdowymi z trenującymi zawodnikami
1 maja 2017 (PONIEDZIAŁEK)
09.00 – 17.00 MOTOMAJÓWKA – Rallysprint zaliczany do Mistrzostw Warmii i Mazur
Ok. 12.00 BLOK CHARYTATYWNY ZE ZBYSZKIEM STANISZEWSKIM DLA ŁUKASZA NOWAKOWSKIEGO – licytacje przejażdżek oraz innych atrakcyjnych fantów.

Dodaj komentarz