W sobotę (27 maja) na stadionie w Mikołajkach odbędzie się mecz towarzyski pomiędzy drużyną OLD'BOYS MKS Kłobuk, a zespołem KVB Koeln z Niemiec. To wyjątkowe spotkanie w ramach obchodów 70-lecia istnienia mikołajskiego klubu piłkarskiego.

Współpraca z KVB Koeln sięga roku 2018, kiedy to MKS Kłobuk nawiązał kontakt z firmą zajmującą się transportem publicznym w Kolonii. Okazało się, że wśród jej pracowników są wielcy fani piłki nożnej, a niektórzy z nich nawet grali na wysokim poziomie w niemieckich ligach. Wystosowano więc zaproszenie do Mikołajek na mecz towarzyski z byłymi zawodnikami mikołajskiego klubu.

- Od tamtej pory regularnie utrzymujemy kontakt i wymieniamy się doświadczeniami i pomysłami. W tym roku postanowiliśmy powtórzyć mecz przyjaźni i zaprosić naszych niemieckich kolegów do świętowania z nami 70-lecia klubu. To dla nas wielki zaszczyt i przyjemność. - piszą na swoich mediach społecznościowych władze MKS Kłobuk. - Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków naszego klubu na to niecodzienne wydarzenie. Będzie to okazja do podziwiania piłkarskich umiejętności naszych OLD'BOYS, którzy przez lata reprezentowali nasze barwy na różnych szczeblach rozgrywkowych. Będzie to także okazja do poznania naszych niemieckich przyjaciół i kibicowania im w duchu sportowej rywalizacji.

Nie przegapcie tego meczu i przyjdźcie kibicować na stadion MKS-u już w sobotę (27 maja) o godzinie 17:00!

Dodaj komentarz