MKS Kłobuk Mikołajki pokonał MBKS Victoria Bartoszyce 1:0 zdobywając tym samym 3 punkty.

Pierwsza połowa była była wyrównana. Obie drużyny miały swoje sytuacje ale albo zabrakło zimnej krwi przy wykańczaniu akcji. W 36' ręką w polu karnym zagrał zawodnik drużyny gości. Pewnie do rzutu karnego podszedł "Jajo", który zamienił wapno na bramkę.

Druga połowa to przejęcie inicjatywy przez drużynę gości. Mikołajczanie cofnęli się do defensywy, jednak ich kontry siały spustoszenie w szeregach rywali. Niestety tak jak i w pierwszej połowie tak i tym razem zabrakło dobrego wykończenia.

Po zdobyciu 3 punktów MKS „Kłobuk” zajmuje 14 miejsce w tabeli. Następnym rywalem będzie Wilczek Wilkowo. Wyjazdowy mecz zaplanowano na 15 maja.