Zawodnicy UKS "Atos" Woźnice pokazali klasę i dominację podczas Mistrzostw Województwa Warmińsko - Mazurskiego LZS w Olecku, zdobywając aż 14 medali w różnych konkurencjach. To drugi rok z rzędu, kiedy zajmują pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej.

Złote medale trafiły do:

🥇 Oliwii Biegaj, która wygrała bieg na 400 m przez płotki, pokonując rywalki z dużą przewagą.
🥇 Bartłomieja Nicewicza, który skoczył najwyżej ze wszystkich uczestników skoku wzwyż, osiągając wynik 1,90 m.
🥇🥇 Mai Murach, która podwójnie sięgnęła po złoto w skoku w dal i w trójskoku, pokazując świetną technikę i zwinność.
🥇 sztafecie mężczyzn 4x100 m, która biegła w składzie: B. Nicewicz, Tomasz Morgaś, S. Kosiorek, Adrian Malinowski. Nasi sprinterzy nie dali szans konkurentom i wyprzedzili ich o ponad sekundę.
🥇 sztafecie kobiet 4x100 m, która wystartowała w składzie: M. Murach, M. Nosek, W. Wądołowska, O. Biegaj. Nasze biegaczki również zaprezentowały się znakomicie i uzyskały najlepszy czas w tej konkurencji.

Srebrne medale zdobyli:

🥈🥈 Magdalena Narwojsz, która zajęła drugie miejsce zarówno w biegu na 400 m, jak i w biegu na 400 m przez płotki. Magdalena wykazała się dużą wytrzymałością i szybkością.
🥈🥈 Wiktoria Wądołowska, która stanęła na drugim stopniu podium w skoku wzwyż i w trójskoku. Wiktoria pokonała wiele silnych rywalek i osiągnęła bardzo dobre wyniki.
🥈 Adrian Malinowski, który zajął drugie miejsce w biegu na 400 m. Adrian biegł z determinacją i zaledwie o włos przegrał z zwycięzcą.
🥈 Oliwia Biegaj, która była druga w biegu na 100 m przez płotki. Oliwia pokazała się z dobrej strony i niewiele zabrakło jej do złota.

Brązowe medale przypadły:

🥉 Bartłomiejowi Nicewiczowi, który był trzeci w skoku w dal. Bartłomiej skoczył bardzo daleko i tylko minimalnie ustąpił lepszym od siebie.
🥉 Mai Nosek, która zajęła trzecie miejsce w biegu na 300 m. Maja biegła z werwą i nie dała się zgubić innym zawodniczkom.

Gratulujemy naszym lekkoatletom i życzymy im dalszych sukcesów!