Uwaga wszyscy zainteresowani Gminnym Programem Budowy Mieszkań "Dla Systematycznych". Dzisiaj (8 listopada) spotkanie dotyczące tego programu.
3 listopada 2021 r. Zakład Usług Komunalnych sp zoo w Mikołajkach otworzył oferty przetargowe na budowę budynków w ramach Gminnego Programu Budowy Mieszkań Komunalnych „Dla systematycznych”.
Z podsumowania wszystkich kosztów wyszło, że cena za metr kwadratowy wyniesie 6055 zł.
W związku z powyższym organizowane jest spotkanie informacyjne w celu poznania decyzji osób zainteresowanych w sprawie dalszego uczestnictwa w programie i związaną z tym aktualizacją dokumentów niezbędnych do końcowej kwalifikacji i zawarcia umowy przedwstępnej.
Spotkanie odbędzie się w dniu 8 listopada 2021r (poniedziałek) o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury KŁOBUK w Mikołajkach.
 
W załączeniu znajdują się informacje o wyliczonych kosztach dotyczących poszczególnych wielkości lokali i przykłady liczenia zdolności płatniczej, do zapoznania. Przedstawione raty wyliczono przy obecnych stawkach bankowych, jednak należy wziąć pod uwagę, zwłaszcza w odniesieniu do ostatnich wydarzeń związanych ze wzrostem stóp procentowych, że raty w czasie, kiedy zainteresowani zaczną odbierać lokale i dokonywać pierwszych wpłat na poczet wykupu, mogą wzrosnąć. Proponujemy więc, w celu określenia swoich możliwości płatniczych, przyjąć margines wzrostu wysokości rat w zakresie od 200 zł do 500 zł w zależności od wielkości lokalu.
Więcej informacji przekazanych zostanie na spotkaniu, a z uwagi, że czas gra tu ważną rolę, prosimy o niezawodne przybycie osób poważnie zainteresowanych.
 

Dodaj komentarz