Zdjęcie Mikołajek o wschodzi słońca zdobi tegoroczne, oficjalne grafiki 80. ORLEN Rajdu Polski. Jego autorem jest mikołajczanin Mateusz Klimek i to nie pierwszy raz, gdy z jego zdjęć korzystają organizatorzy tego sportowego wydarzenia.

Mateusz Klimek udostępnił bazę swoich zdjęć organizatorom rajdu a graficy zdecydowali, ze tłem oficjalnych grafik będzie panorama naszego miasta przy wschodzącym słońcu. Zdjęcie rzeczywiście zachwyca i do tego jego zrobienie było nie lada poświęceniem, ponieważ Mateusz nie jest rannym ptaszkiem.

- Moja poranna panorama Mikołajek znalazła swoje miejsce podczas jubileuszowej edycji rajdu oraz eliminacji do WRC. Lepszej okazji trafić nie mogłem - napisał Mateusz w swoich mediach społecznościowych nie kryjąc dumy z tego wydarzenia.

 

Mateusz Klimek na co dzień pracuje w Centrum Kultury "Kłobuk", gdzie w sezonie kieruje Punktem Informacji udzielając turystom wyczerpujących informacji na temat tego, co warto zobaczyć w Gminie Mikołajki oraz o tym co aktualnie dzieje się ciekawego w mieście i okolicy. Po sezonie prowadzi m.in. warsztaty fotograficzne w "Kłobuku". Od dwóch kadencji jest także radnym miejskim.

 

Dodaj komentarz