“Mikołajki w Mikołajkach” już 3 grudnia 2023 w Centrum Kultury “Kłobuk” w Mikołajkach. To będzie wyjątkowa okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi w atmosferze świątecznej radości i zabawy.

Na naszych gości czeka wiele atrakcji, takich jak:

  • Animacje rodzinne - dzieci i dorośli będą mogli wziąć udział w różnych aktywnościach, takich jak świąteczne tatuaże wodne, pisanie listów do Św. Mikołaja, warsztaty tworzenia ozdób świątecznych, drużynowe zabawy, animacje taneczne, papierowe show, wystrzały kolorowego dymu i wiele innych.
  • Słodki i ciepły poczęstunek - nie zabraknie smakołyków, takich jak ciasta od mieszkańców, słynny bigos Radnych Klubu Mikołajki, słodycze ufundowane przez przyjaciół Kłobuka i wiele innych.
  • Jarmark świąteczny z rękodziełem - będzie można podziwiać i kupić piękne i oryginalne przedmioty wykonane przez lokalnych twórców, takie jak biżuteria, ceramika, drewniane zabawki, ozdoby choinkowe i wiele innych.
  • Występy artystyczne dzieci i młodzieży - podziwiajmy talenty naszych najmłodszych, którzy zaprezentują nam swoje umiejętności wokalne, taneczne, teatralne i muzyczne.
  • Wizyta Świętego Mikołaja - na koniec imprezy pojawi się niespodzianka dla wszystkich dzieci - Święty Mikołaj, który rozda prezenty i zrobi sobie zdjęcia z małymi gośćmi.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby spędzić miło czas w gronie najbliższych i poczuć magię świąt. Zapraszamy do Centrum Kultury “Kłobuk” w Mikołajkach 3 grudnia 2023 o godzinie 11:30. Wstęp wolny. Do zobaczenia! 😊

Dodaj komentarz