Mikołajki w Mikołajkach to wyjątkowa okazja do wspólnej zabawy i integracji. W tym roku impreza odbyła się 3 grudnia i zgromadziła wielu mieszkańców i gości.
Atrakcji nie brakowało. Dzieci mogły bawić się z animatorami, podziwiać występy artystyczne i skosztować pysznego jedzenia. Nie zabrakło też słodkich niespodzianek i prezentów od św. Mikołaja. Na miejscu byli również amerykańscy żołnierze z bazy NATO w Bemowie Piskim, którzy pokazali sprzęt wojskowy i opowiedzieli o swojej pracy.

Organizatorzy imprezy (Centrum Kultury "Kłobuk") mogli liczyć na wsparcie wielu sponsorów i partnerów, takich jak Jutrzenka, Hotel Gołębiewski w Mikołajkach, Mlekpol, Polmlek, Amax Boutique Hotel, Hotel Mikołajki Leisure & SPA . Dzięki nim udało się stworzyć niezapomnianą, świąteczną atmosferę. Mieszkańcy również wnieśli swój wkład w sukces imprezy: przygotowali domowe ciasta, ozdoby i warsztaty dla dzieci.

 
Mikołajkowe biegi
Nieodłącznym wydarzeniem sportowym "Mikołajek w Mikołajkach" są Mikołajkowe Biegi. W tym roku na starcie stanęło około 400 zawodników, którzy zmierzyli się z trasą półmaratonu i biegu ulicznego. Trasa Pólmaratonu i "Mikołajowej Dyszki" wiodła przez malownicze krajobrazy do Łuknajna. Biegacze mogli podziwiać piękno przyrody i cieszyć się sportowym duchem. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.
 

Dodaj komentarz