Mazurska rewolucja w zakresie niemarnowania żywności właśnie się rozpoczyna! Na liście aplikacji Too Good To Go znalazł się mikołajski hotel Amax.

Od teraz mieszkańcy, a także turyści w Giżycku, Mrągowie, Ełku, Ostródzie, Mikołajkach i nie tylko mogą ratować pyszne posiłki przed zmarnowaniem dzięki aplikacji Too Good To Go. A jest w czym wybierać: dziesiątki punktów gastronomicznych, cukierni, piekarni i restauracji codziennie oferuje paczki–niespodzianki. Co się w nich kryje? Lokalne specjały i... wiele więcej! 

Mazury to szczególny region na mapie Polski, który wyróżnia się  bliskością natury i zachwycającą przyrodą. Czy może być tu jeszcze bardziej  zielono? Z odpowiedzią przychodzi aplikacja przeciwdziałająca marnowaniu żywności – Too Good To Go – dzięki której każdy w Giżycku, Mrągowie, Ełku, Ostródzie, Mikołajkach i okolicach może dołączyć do ekologicznego ruchu walki z marnowaniem żywności. Narzędzie łączy użytkowników z ulubionymi lokalami, które na koniec dnia przygotują pyszną paczkę-niespodziankę ze świeżą, niesprzedaną żywnością w atrakcyjnej cenie.

Link do aplikacji na telefon.

Dodaj komentarz