Trwa ogólnopolski konkurs „Modernizacja Roku & Budowa XXI w." organizowany przez Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego. Wśród zgłoszonych obiektów jest mikołajska promenada, a oddający głos mogą wygrać cenne nagrody.

Konkurs na najciekawsze dokonania polskich budowlańców w zakresie modernizacji, remontów, renowacji czy adaptacji organizowany jest od 24 lat i jest to prestiżowe przedsięwzięcie w tej branży. XXV Jubileuszowa Edycja Konkursu odbywa się pod honorowym patronatem wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

W tegorocznej edycji, jednym ze zgłoszonych obiektów jest zmodernizowana promenada w Mikołajkach. Należy ona do jednej z najdłuższych na Mazurach, a na pewno do najatrakcyjniejszych. W 2020 r. została poddana gruntownej modernizacji. Cała trasa to ponad 2,5 km, na którą składa się m in. Aleja Kasztanowa, Żeglarska, Spacerowa. Wyposażyliśmy promenadę w dodatkowe udogodnienia, jak np. słupki do ładowania urządzeń elektrycznych, wiaty służące do odpoczynku czy taras widokowy na jej początku. Rozwiązania ekologiczne wpisują się w naszą koncepcję dbania o przyrodę: stąd m.in. znajdująca się na nabrzeżu bezpłatna pompa do odbierania nieczystości z jachtów.

Wśród głosujących organizator rozlosuje:
- 3 zaproszenia dla dwóch osób na Galę na Zamku Królewskim w Warszawie
- dwudniowy wyjazd na wizytacje obiektów z Jury Konkursu (nocleg, przejazd, wyżywienie)
- katalog pokonkursowy

W celu oddania swojego głosu na obiekt należy wejść na stronę konkursu.

Kliknąć na przycisk "ZAGŁOSUJ" . Na podstronie podać imię i nazwisko, adres mailowy, zaznaczyć "Nie jestem robotem" - a po udanej weryfikacji kliknąć "Zagłosuj", na podany adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, należy go zaakceptować.

Ponowne głosowanie z tego samego IP jest możliwe po 24 godzinach na obiekt w danej kategorii. Warto pamiętać o możliwości oddania 1 głosu każdego dnia i podaniu swojego e-maila. Podając go przy każdym głosowaniu zwiększasz swoje szanse na wygraną cennych nagród przewidzianych dla głosujących.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego przy współudziale Związku Powiatów Polskich i Polskiej Izby Budownictwa. Patronat medialny objął Dziennik „Rzeczpospolita”.

Dodaj komentarz