Trzy dni minionego weekendu zapełniono po brzegi muzyka, gastronomią i animacjami. Zobacz jak wyglądały Dni Mikołajek 2021 w obiektywie naszych fotoreporterów.

Od piątku do niedzieli, w dwóch miejscach słychać było muzykę. Pierwszy dzień zorganizowano na promenadzie, gdzie wręczono wyróżnienie mieszkańcom Mikołajek pozostającym w długoletnim pożyciu małżeńskim. Po tym nastąpiło oficjalne otwarcie przez burmistrza Piotra Jakubowskiego i rozpoczęły sie koncerty: Three Generations, HLA 4 Transplant i Nicka Sincklair'a.


 

Sobota to tradycyjny Mazurski Festiwal Ryny "Rybkę na zdrowie". Program obejmował nie tylko degustacje ryb we wszelkich postaciach, ale także warsztaty kulinarne. Wszystko po to, by promować żywność pochodzącą z mazurskich jezior. Towarzyszyła mu akcja "Happy Dog" mająca na celu propagowanie zdrowych postaw wobec czworonogów i ucząca dobrej nad nimi opieki. 

Finał sobotniego wieczoru to tradycyjna parada statków, pokaz fajerwerków oraz koncert Margaret.

 

Niedziela z Radiem Zet i Miastem Mikołajki to święto Hot Doga i bicie rekordu Guinnessa. Zakońa została koncertem Kasi Dereń.

 

Pora na obszerną galerie zdjęć ze wszystkich trzech dni:

 

 

Dodaj komentarz