Koncert Bartasa Szymoniaka odbędzie się na pl. Wolności już w najbliższą sobotę (7 sierpnia 2021) o godzinie 20.30. Wstęp jest wolny.
 
 
Koncerty Bartasa to za każdym razem wyjątkowe wydarzenia, na których słuchacze mogą na własne oczy i uszy przekonać się, czym jest fenomen tworzenia jego unikatowego stylu beatrock. To Artysta o charakterystycznej, onirycznej barwie głosu. Po sukcesie ostatniej płyty i utworu „Wojownik z miłości"- uczestnika koncertu przebojów 57 KFPP Opole oraz jednej z czołowych kompozycji ostatnich notowań historycznej już Listy „Trójki”, były frontman kultowego Sztywnego Pala Azji i laureat Idola, nie zwalnia tempa. Jego kolejne single jak np. „Cierpliwość" stają się zarówno alternatywnymi jak i komercyjnymi przebojami. Na rok 2022 zapowiada premierę kolejnego wydawnictwa.
Wszystkie dźwięki tworzy na żywo sam, własnym aparatem mowy (bas, perkusja, trąbki, śpiew itd.) a następnie zapętla na tzw. looper. Towarzyszy mu jedynie multiinstrumentalista - Michał Parzymięso. To ewenement w skali Europy, gdzie dwóch ludzi generuje brzmienie całego zespołu jedynie własnym głosem przy wsparciu instrumentów.
 
Na koncercie usłyszymy utwory z całej dyskografii. Zarówno te z autorskimi tekstami ale też do słów B. Leśmiana A. Słonimskiego, T. Gajcego czy K.K. Baczyńskiego co w roku jego twórczości jest szczególnie ważne.
To wyjątkowa rozrywka dla każdego, ale też uczta dla osób ceniących wybitną polską poezję jak i nowatorstwo w sztuce
 
 
 
 

Dodaj komentarz