Adrian Malinowski z UKS Atos Woźnice został Mistrzem Polski w sztafecie szwedzkiej U-16! Nad sukcesem naszej sztafety czuwał trener "Atosiaków" - Wojciech Brodowski.

Reprezentacja województwa warmińsko-mazurskiego w składzie: Dawid Kostyra (KS Jelonki Dobre Miasto), Adam Cieszewski (Orka Iława Athletics), Adrian Malinowski (UKS Atos Woźnice) i Marcin Bieńkowski (KS AZS UWM Olsztyn) pewnie wygrała bieg finałowy Mistrzostw Polski Sztafet, które odbyły się w weekend w Białymstoku.

 W stolicy Podlasia najlepsze były też młodziczki z Warmii i Mazur, które pobiegły w składzie: Aleksandra Sobczyńska (Orka Iława Athletics), Aleksandra Wojeńska (KS AZS UWM Olsztyn), Kaja Szczypińska (Orka Iława Athletics) i Nikola Jeleniewicz (KS AZS UWM Olsztyn).

Nad sukcesami obu zwycięskich sztafet czuwał na Podlasiu Wojciech Brodowski, na co dzień trener UKS Atos i nauczyciel w-f w Szkole Podstawowej w Olszewie. — Współpraca z takimi zawodnikami i ich klubowymi trenerami, to czysta przyjemność — podsumował w mediach społecznościowych trener. Przy okazji podziękował też Anecie Ostanek, trenerce z którą współpracował podczas zawodów w Białymstoku.

 

Dodaj komentarz