Pozostało znaków: 440
*
 Regulamin serwisu:

Moduł ogłoszeniowy serwisu mikolajki24.com (zwany dalej serwisem), jest platformą ogłoszeniową, której celem jest umożliwianie jego użytkowikom zamieszczanie oraz przeglądanie NIEKOMERCYJNYCH ogłoszeń z kraju i za granicy.

Właścicielem serwisu jest Centrum Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach (ul. Kolejowa 6) zwane dalej administratorem. Dodawanie ofert w serwisie jest bezpłatne i dotyczy WYŁACZNIE ogłoszeń osób prywatnych lub w przypadku firm o charakterze niekomercyjnym (np. dam pracę). Każdy użytkownik, dodając ofertę w serwisie wyraża zgodę na:

  • trzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez administratora jak i przez jego partnerów.
  • na otrzymywanie odpowiedzi na swoje oferty przez innych użytkowników serwisu.
  • wykorzystanie swoich danych osobowych zgodnie z w ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych

Dodawanie ogłoszeń komercyjnych jest zabronione. Darmowe ogłoszenia dodane do serwisu ukazują się po akceptacji przez moderatora. Oferty dodane przez użytkowników nie powinny zawierać:

  • treści związanych z zarabianiem w Internecie, MultiI Level Marketing, wysyłanie płatnych maili i tym podobne.
  • słów uznawanych powszechnie za niecenzuralne i naruszające dobre obyczaje.
  • treści, które w jakikolwiek sposób naruszają prawo.
  • oferty, które zawierają taką samą treść nie powinny być dodawane częściej niż raz na 30 dni.

Administrator zastrzega sobie prawo do odrzucenia ofert niespełniających powyższych wymagań bez informowania użytkownika. Ogłoszenia publikowane są na stronach portalu przez okres 30 dni. Po tym okresie wszystkie dane są kasowane z systemu. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń i reklam prezentowanych przez użytkowników. Każdy użytkownik może żądać usunięcia swoich danych osobowych. Wiąże się to z rezygnacją z korzystania z zasobów serwisu. Portal zastrzega sobie możliwość dodawania do treści ogłoszeń darmowych reklam typu Adkontekst Intertext itp. Wszelkie reklamacje związane z funkcjonowaniem serwisu prosimy przesyłać do administratora serwisu. Wszelkie dane gromadzone przez serwis pozostają do wiadomości administratora serwisu, chyba że użytkownik sam je udostępni poprzez dodanie oferty. Dane gromadzone przez serwis mogą być wykorzystywane do kontaktu z użytkownikami i nie będą w żaden sposób udostępniane innym podmiotom bez zgody i wiedzy użytkowników. Adresy IP użytkowników wykorzystywane są w celach statystycznych i nie są w żaden sposób łączone z danymi osobowymi użytkowników. Adresy IP wykorzystywane są również w celu diagnozowania działania serwerów oraz ewentualnych nadużyć i naruszeń bezpieczeństwa. Reklamację należy kierować drogą mailową na adres kontakt@mikolajki24.com. Każdy użytkownik korzystający z serwisu oświadcza, że zapoznał się z treścią regulaminu i go akceptuje.